faq-banner-1

تیم آمیچی وظیفه دارد تا در ارائه راهکار ، مشاوره طراحی، تحلیل و ساخت در کنار مشتریان خود باشد و خدمات فنی مهندسی را به بهترین شکل ممکن برای افزایش بهره وری و رقابتی شدن بازار برای شما تهیه نماید.

مسئولیت شرکت

ما بدنبال ایجاد یک شبکه یکپارچه از طراحی اولیه تا ساخت محصول نهایی برای صنایع مختلف هستیم. با توجه به سطح دانش و تکنولوژی گروه ما این مزیت را دریم که بر اساس دانش فنی روز دنیا پروسه های طراحی و ساخت را به شما ارائه نماییم.

برنامه ها و اهداف

آموزش

از دیگر اهداف تیم آمیچی آموزش نیروی انسانی مجرب در حوزه های نرم افزاری ، تست و ساخت و تولید مدرن می باشد. که این امر قابل پیاده سازی در قالب سمینار، وبینار، و  کارگاههای آموزشی هواهد بود.

پروژه های صنعتی

تیم آمیچی به کمک صنایع مختلفی می آید که می خواهند در حوزه علوم و تکنولوژی های نوین قدم بردارند و هدف ما عمدتا انتقال تکنولوژی را در برمیگیرد.

تحقیقات و توسعه

گروه تحقیقات و توسعه ما بر روی طرح های نو آورانه، دانش بنیان و کمک به استارتاپ های نوظهور در ساخت محصول جدید فعالیت دارد. همچنین در سطح آکادمیک اقدام به تحقیقات عمیق بر روی مسائل مهندسی مکانیک داریم که عموما به چاپ مقالات با کیفیت و یا ثبت اختراع بین المللی منجر میگردد.

در دهه گذشته ما بیشتر با شرکتهای معتبر خارج از کشور در حوزه های مختلف فنی مهندسی همکاری داشته ایم و در سال 1400 اقدام به تاسیس شعبه مرکزی خود در ایران نمودیم. اغلب خدمات ما ارایه تحلیل و آنالیز استراکچرال، خستگی و شکست و ساخت تست ریگهای مکانیکی برای شرکتهای بزرگ بین المللی بوده است.

گزارش خدمات شرکت