خدمات ما

آمیچی تیم در زمینه های طراحی تحلیل و نمونه سازی به صنایع مختلف خدمات می دهد.

حوزه های کاری

ما در حوزه های خودرو، انرژی، نفت و گاز،مهندسی پزشکی و رباتیک خدمات فنی مهندسی ارائه می دهیم.
faq-banner-2-1

ما یک تیم خبره متشکل از طراح، آنالیزور، تحلیلگر و سازنده در زمینه های مختلف مهندسی مکانیک هستیم.

گروه AMICI مجموعه کاملی از خدمات مهندسی مکانیک را در زمینه های مختلف مانند آموزش ، حل مسئله، مشاور و بهینه سازی طراحی به مشتریان خود ارائه می دهد. AMICI به صنایع در سطوح مختلف از طراحی اولیه تا تجزیه و تحلیل CAE ، آزمایش و نمونه سازی کمک می کند.

تیم AMICI به طرق مختلف از صنعت شما پشتیبانی می کند. ما به آموزش منابع انسانی شما ، برگزاری وبینارها ، طراحی محصول جدید ، مشاوره و حل مشکلات می پردازیم.

دانلود بروشور شرکت portfolio

درباره ما بیشتر بدانید. آشنایی با ما می تواند به شما کمک کندکه به بهترین شکل ممکن مشکلات شما را حل نماییم.

  • تیم AMICI فعالیت خود را از سال 2012 آغاز کرده ، ما در مقیاسهای کوچک  صنعتی طراحی ابزار و ماشینکاری، طراحی قالب و ماشین کاری دقیق با ماشین آلات  CNC  شروع بکار کردیم. ما به بخش های دانشگاهی ارئه خدمات داده ایم. تیم AMICI توانسته بین داشگاه و صنعت ارتباط خوبی برقرار کند و از این لحاظ جزو اولین موسسات دانش بنیان در کشور می باشد.
  • ما دفاتر مختلفی را در ایران، مالزی ، ایتالیا و استرالیا تأسیس کردیم. تیم تحقیق و توسعه ما شامل 20  دکتری تخصصی و 10 دانشجوی دکتری است. ما توان طراحی  و باز طراحی محصول یا ماشین آلات پیشرفته را با سناریو های تولیدی متفاوت را داریم.
  • از سال 2020 به بعد AMICI تصمیم گرفته که فعالیت های خود را درنقاط مختلف انجام دهد. بر اساس مکان های مختلف متخصصان تحقیق و توسعه ، پروژه های جدیدی را شروع می کنیم و از دفتر مرکزی ما در تهران ، همه پروژه های خود را مدیریت می کنیم.

همکاری با شرکت های بزرگ

تیم تحقیقاتی ما تاکنون افتخار همکاری با شرکتهای بزرگ صنعتی در اقصا نقاط جهان را داشته است. ما بیش از ده سال است که با شرکتهایی نظیر اینتل، ایرباس، پتروناس، فرارری، اورلیکون، فورد، پروتون و کیسوایرهمکاری دائمی داشته ایم و هر ساله قراردادهای همکاری جدیدی بین ما جهت انجام پروژه های تحقیقاتی بین ما تمدید می گردد.

بیشتر بدانید

تحقیقات علمی شرکت

ما یک شرکت دانش بنیان هستیم که اغلب فعالیت های ما در حوزه های هایتک و فن آوری های نو می باشد که که قبل از پیاده سازی نیاز به تحقیقات جامعی دارد. در حین اجرای این تحقیقات بیش از 100 مقاله ISI  در ژورنالهای معتبر علمی چاپ شده است و در چندین کنفرانس معتبر علمی در کشورهای مختلف جهان ما کارهای خود را ارئه داده ایم.

بیشتر بدانید

جوایز شرکت

ما تاکنون توانسته ایم بیش از 50 گرنت بزرگ بین المللی از شرکتها و دانشگاهای بزرگ دنیا جهت انجام پروژه های علمی و صنعتی را برنده شویم و با موفقیت 173 پروژه مرتبط با این گرنت ها را به اتمام برسانیم.

بیشتر بدانید