تیم AMICI قادر به طراحی شاسی ، تحلیل سازه ، طراحی سیستم انتقال قدرت و تست های تصادف است.  حوزه کاری ما بیشتر در مدل سازی CAD، شبیه سازی عددی و تست های آزمایشگاهی است. ما تاکنون پروژه های زیادی را برای شرکت های مختلف خودرو سازی در اروپا و آسیای شرقی در زمینه CFD ، CAE ، MBD انجام داده ایم.

ما می توانیم استحکام و مقاومت مکانیسم های مختلف نفت و گاز را که با خستگی ، خوردگی ، تغییر شکل ارتعاشی یا خزش مواجه هستند ، ارزیابی کنیم. ما می توانیم چرخه عمر توربوماشین ها را در صنایع نفت و گاز پیش بینی کنیم.

بتازگی ما قطعات توربین های گازی را تهیه می کنیم. ما در حال مهندسی معکوس توربین های بادی عمودی و افقی هستیم و می توانیم محاسبات CFD و FSI را بر روی سازه های بادی ارزیابی کنیم.

AMICI دستگاهای متفاوتی را برای فیلمسازی طراحی کرده است. ما دستگاه های فتوشوت ثابت و بازوهای روباتیک را برای فیلمبرداری خودکار طراحی و ساخته ایم. از محصول ما می توان برای فیلمبرداری تبلیغاتی با چندین جلوه حرکتی نیز استفاده کرد.

AMICI قطعات و ماشین آلات مختلف را برای مصارف پزشکی طراحی و تولید می کند. پروژه های ما عمدتا بر ابزارهای تشخیص و ابزارهای جراحی متمرکز هستند.

ما قادر به طراحی و ساخت قطعات مختلف مکانیکی در سامانه های هوافضا هستیم. همچنین ، می توانیم مکانیزم های متفاوتی را در فرودگاه ها و کانوایرهای حمل بار طراحی نماییم. ما همچنین می توانیمپنل های  کامپوزیت FRP و روشهای ساخت را برای سازهای پرنده طراحی کنیم.

کیفیت بالای خدمات

ما برترین خدمات مهندسی مکانیک را مبتنی بر دانش روز دنیا را برای صنایع مختلف ارائه می نماییم.

0%

رضایت مشتریان

0+

پروژه های موفق

0میلیون دلار

برنده گرنت های تحقیقاتی به ارزش بیش از

همین الان شروع کنید

با ما در ارتباط باشید: 989124955753+

تماس با ما