تیم های آمیچی در هر یک از شعب ما در کشور های مختلف در ارتباط با صنایع آن کشور هستند و در صورت نیاز پشتیبانی فنی، یک تیم از دفتر اصلی ما در تهران آنها را کمک می نماید.

تیم اصلی دفتر تهران

تیم راهبری شرکت

تیم راهبری آمیچی سیاست گذاری و استراتژی کلی ورود به پروژه های جدید را بررسی می نماید و نقشه راه را برای پروژه های در دست کار طراحی می نماید.

اعضای تیم مدیریت ما

حسین عزیز وکیلی
مدیر عامل

حسین عزیز وکیلی

مهندس حسین عزیز وکیلی مدیر عامل آمیچی تیم است. حسین وظیفه برنامه ریزی کلی تیم و هدایت راهبردی تیم را بعهده دارد. مهندس عزیز وکیلی سابقه مدیریت چندین شرکت بزرگ صنعتی را دارد و تاکنون توانسته چندین شرکت بحران زده را از خطر ورشکستگی نجات دهد و به سودآوری برساند.

فرهاد نجاریان
معاونت ساخت

فرهاد نجاریان

دکتر نجاریان معاونت گروه ساخت و تولید و استراتژیست بهینه سازی خطوط تولید در صنایع مختلف است. دکتر فرهاد مسلط به روشهای تولید و روشهای تولید مدرن  است.

علی فرخی نژاد
معاونت اجرایی

علی فرخی نژاد

علی موسس گروه و معاونت اجرایی و تحقیقات گروه می باشد. دکتر فرخی نژاد دارای دو مدرک فوق دکترا در زمینه های طراحی کاربردی و دینامیک محیط های غیر خطی است. وی استادیار دانشگاه صنعتی مالزی و محقق ارشد پلی تکنیک تورین ایتالیاست.

مهتاب آسترکی
معاونت تجهیزات پزشکی

مهتاب آسترکی

سرکار خانم آسترکی کارشناس ارشد پرستاری و عضو سازمان نظام پرستاری است. خانم آسترکی معاونت تحقیقات و طراحی تجهیزات پزشکی تیم آمیچی می باشد.

اعضای فنی آمیچی تیم

مهندس سروش پیروی
مدیر دفتر ملبورن استرالیا

مهندس سروش پیروی

مهندس پیروی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه های مختلف مهندسی مکانیک مدیریت پروژه های شرکت آمیچی در کشور  استرالیا را به عهده دارد.

دکترعلی نصیری
مدیریت بخش هوش مصنوعی

دکترعلی نصیری

دکتر نصیری همکار پروژه های هوش مصنوعی و رباتیک با گروه آمیچی هستند. دکتر نصیری بیش از 20 سال سابقه در زمینه های فناوری های نوین و رباتیک را داراست.

پرفسور نصیر تمین
ریاست شعبه مالزی

پرفسور نصیر تمین

پروفسور نصیر با سابقه بیش از 30 سال تحقیق و پژوهش در زمینه های مختلف مهندسی مکانیک است. وی رییس شعبه مالزی شرکت آمیچی تیم  می باشد

مهندس ایرج زلقی
مدیر بخش پلیمر و لاستیک

مهندس ایرج زلقی

مهندس زلقی با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید انواع لاستیکهای صنعتی ، تایر و کامپاند های پلیمری در گروه آمیچی فعالیت میکند.

مهندس علی شفیعی
مدیر بخش سیالات

مهندس علی شفیعی

مهندس شفیعی با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه های مهندسی خودرو و مکانیک مسئول بخش  CFD  شرکت آمیچی است.

مهندس برونی
مدیر دفتر ایتالیا

مهندس برونی

امیر به عنوان دیتا آنالیست و مدیر پروژه های شرکت آمیچی در تورین ایتالیا فعالیت می کند.